Sohbet Siteleri

Sohbet Chat

ChatFox.ORG – Merhaba Dünya !

chat-sohbet-siteleri
Değerli Okuyucular ChatFox.ORG iRc ve Mobil Sohbet Sunucumuz Sohbet, Oyun, eğlence ve Müzik Severlerin Hizmetine Açılmıştır.

Sunucumuz tamamen flash özellikli olup iRc Sohbet adı altında hizmet vermektedir. Sunucumuzun Oyun odasında oyun oynayabilir, Yarisma odasında yarışabilir, Kelime odasında kelime türetebilir, Test odasında test çözebilir, Radyo odasında müzik dinleyebilir ve sevdiğiniz şarkıları dinlemek için istekte bulunabilirsiniz. Ve beraberinde sayamadıgım bir çok aktivite sunucumuzda mevcut olup hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sunucumuzun size sunduğu bunca hizemet tamamen ücretsiz olup ve üyelik gerektirmemektedir.

ChatFox.ORG iRc Sohbet Sitemizin mobil destegide mevcuttur,  yukarda saydığım hizmetlere mobildende ulaşabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sohbet odamızda edilen sohbet tamamen sunucu kuralları ile yönetilmektedir, ve  kullanıcılarımızın daha rahat bir ortama sahip olabilmeleri için yönetim olarak elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz.

NOT : Makalede bahsedilen söz konusu ChatFox.ORG iRc Mobil Sohbet hizmetlerimizi kendi gözlerinde görüp emin olmak istiyorsanız Sohbet Chat Adresimizi ziyaret edip, Sohbet ortamına katılıp görebilirsiniz.

06 Aralık 2015

CaneR

1.833

0 Yorum

Makale Hakkındaki Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız?

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, Bedava anlık sohbet yapabilirsiniz.

Site İçi Özel Arama

Anketler

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...