ChatFox Sohbet'in Adresi

Tamamen yenilenmiş, mobil uyumlu tasarımımızla ücretsiz chat imkanı sunuyoruz. Kalıcı dostluklar ve sabahlara kadar muhabbet için doğru adrestesiniz.

HEMEN BAĞLANMAK İÇİN SAĞ TARAFI DOLDURUN
Chat Sohbet

CHATFOX SOHBET


Sayfamızın en başında sizlere kullandığımız ‘’eski’’ kelimesinin tam anlamıyla karşılığını oluşturduğumuz yapıyla veriyoruz.Herşey eskiden yaşadığınız mynet sohbet keyfiyle hem organizasyonu,hem sohbet kanalları hem de özel odalarıyla birebir aynı olmaktadır.

Mynet şehirler bölümünde sohbete hangi ilden katılıyorsanız o ilin ilgili kanalına girerek belki tanıdıklarınız kişilerle sohbet edecek belki de mevcut yaşadığınız ilde yeni arkadaşlıklar edineceksiniz. Mynet sohbet grupları organizasyonun en önemli parçasını oluşturmaktadır.Mynet sohbet sunucusu içerisinde kişilerin yaşlara göre ayrıldığı birçok sohbet kanalı bulunmaktadır.

Şuan ülkemizde ki internet kullacılarının yaş aralığını göz önüne aldığımızda tabikide genç kullanılara yönelik kanallarımız diğer kanallara göre daha aktif ve sohbetin bol olduğu kanallar olarak görülmektedir.

Günümüz şartları altında insanların gerçek hayatta çok fazla kelimelerle temas etmediğini düşündüğümüzde web sohbet bir nevi insanların birbiriyle temasını arttırmada çok önemli bir yer tutmaktadır.

Eğer sizde bu tarz şeylerden muzdaripseniz ve birebir görüşmelerde sıkıntı yaşıyorsanız mynet ilişkiler kanalı tam sizler için.Bu kanallardao utangaçlığınızı kıracak,çok zevkli ve keyif alacağınız muhabbetlerin baş aktörü olacaksınız.

Sunucumuzun diğer bir parçasıda mynet özel odalar olarak adlandırılmaktadır.Bu özel odaların amacı kişilerin sevdiği kişileri tek bir ortamda tutması için tasarlanmıştır.Özel odalar genellikle sunucunun genel kurallarından muaf tutulmaktadır.

Mobil Chat Sohbet

Mobil Chat Sohbet

Mobil Sohbet Chat uygulamamızı indirerek Sohbet’e bağlanabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA İNDİR
Sitene Sohbet Ekle

Sitene Sohbet Ekle

Web sitenize sohbet ekleyerek siteniz üzerinden sohbet kutusu oluşturabilirsiniz.

SİTENE SOHBET EKLE

Sohbet Chat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizin amacı nedir, neden kurulmuştur?
Sitemiz tamamen sohbet içerikli olup, insanların bir biri ile iletişim halide olup hayatlarına yeni insanlar katarak yaşam biçimlerine farklılık getirmeleri ve arkadaş, dost çevrelerine yeni insanlar katma adına kurulmuştur.
Sitenize üyelik varmıdır ve Ücret talep ediyormusunuz?
Sitemiz siz değerli ziyaretçilerimize ve kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Hiç bir şekilde sizden ücret ve üyelik talep edilmemektedir.
Sitenize masaüstü ve laptoplarımız dışında giriş yapabilir miyiz?
Tasarımımız mobil uyumludur. Bundan dolayı tüm akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla giriş yapabilir Sohbet Chat ortamımıza dahil olabilirsiniz.
Kanal sahibi ve/veya oper-admin olmak için ne yapmam gerekiyor?
Sunucumuz 7/24 operatörlerimiz tarafından izlenmektedir. Bu tarz yetkilere sahip olmanız için sadece sunucuya emek vermeniz yeterlidir. Gerekli görüldüğü takdir de size zaten bu teklifle bizler geleceğiz.
Sunucuda herhangi bir problem yaşarsam nasıl davranmam lazım?
Herhangi bir problem olduğunda resmi yardım kanalları olan #operhelp ve #help girişlerini kullanabilirsiniz. Orada sizleri operatörlerimiz bekliyor olacaktır. Ve gereken yardım ve desteği sağlayacaklardır.
Sohbet sitemizi size yönlendirmek istiyoruz, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Kendi sunucularını bize yönlendirmek isteyenlere her zaman kapımız açıktır. Sunucunun teknik sorumlusuyla görüşülüp anlaşma sağlandığında kısa süre içerisinde yönlendirme yapabilirsiniz.