Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Chat Sitesi

ChatFox Mobil Sohbet Chat Sitesi

ChatFox.ORG Mobil sohbet hizmeti, Mobil chat hizmeti, Mobil chat odaları, Mobil chat siteleri, Mobil sohbet odaları, Mobil sohbet siteleri, Mobil sohbet, Mobil chat, Mobil sohbet chat artık hizmetinizde.. Bir telefon kadar yakınınızdayız..

mobilsohbetchat

Merhaba değerli ziyaretçiler ChatFox iRc ve Yazılı Sohbet Chat Sunucumuza Hoş geldiniz..

Günbe gün gelişen teknoloji sayesinde beraberinde bir çok uygulama ve hizmet getirdi. Özellikle Mobil hizmeti aldı başını gidiyor, Bu hizmetlerden en önemliside internet üzerinde en yaygın olan, Sohbet Chat  siteleridir. Hemen hemen bütün Sohbet Chat siteleri Mobil uyumlu oldu ve kullanıcılar için kolaylık sağladı, üyeler, kullanıcılar ziyaretçiler nerelerde oldukları artık önemli degil. Mobil uyumluluk destegi ile Haberlerden, Dostlarından, Arkadaşlarından ve Sevdiklerinden haberdar olabiliyorlar. ChatFox.ORG ‘un sunduğu hizmette bunlardan biri, nerede olursanız olun Mobil sayesinde her an her dakka bizlere ulaşabilir size sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Başlıca hizmetlerimiz şunlardır.

1 –  Web üzerinden yazılı sohbet chat etme imkanı.

2  – Mirc script sohbet chat proğramı ile yazılı sohbet chat etme imkanı.

3  – Mobil üzerinden yazılı  sohbet chat  etme imkanı.

Siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmet sadece sohbet ile sınırlı degildir.!

Sunduğumuz hizmet paketinin içinde sınırsız oyun odaları da yer almakta akabinde sınırsız radyo – müzik dinleme hizmetimizde mevcuttur. ChatFox.ORG ’un  siz değerli kullanıcılarına sunduğu bu hizmetler tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmiyor  ve Mobil destegi  sayesinde de bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

15 Aralık 2015

CaneR

1.651

0 Yorum

Makale Hakkındaki Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız?

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, Bedava anlık sohbet yapabilirsiniz.

Site İçi Özel Arama

Anketler

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...