Kaliteli Sohbet

kaliteli-sohbet

İnsanlar Arasında Sohbet, Kaliteli Sohbet, Güzel Sohbet

Sohbet etmek insan üzerinde her zaman olumlu etki yapmıştır. Kimisi mobil telefon üzerinde Sohbet etmeyi seçer, kimisi  kafede grup halinde toplanarak Sohbet eder,  kimisi bilgisayar üzerinde yazılı Sohbet sitelerini ve sosyal paylaşım siteleri tercih ederek  Sohbet ederler.

Dünya üzerinde ve ülkemiz üzerinde olumsuz vakaların yaşadığı bu günlerde insanlar Sohbet edip, iletişim kurup  kafalarını dagıtmak için yanlarında bir eş , dost , arkadaş  olsun isterler her zaman.

Sohbet’in insanlar üzerindeki olumlu etkilerini sıralarsak akla gelen şunlar ; Kendilerini rahat hissederler, Beyindeki olumsuz düşünceleri yok eder, İçindeki sıkıntıları dışa vurarak bedenlerini rahat ettirir, Zihni geliştirir, İletişimi daha güçlendirir, Bilinci açar, Daha geniş düşünmek için faydalı olur vesaire vesaire. Bunlar akla gelenler, Sohbet’in daima olumlu etkisi olmuştur.

Düşünün iki ülke savaş halinde sonucunda masaya oturup uzlaşıyorlar bunun sebebide olumlu düşünerek iletişim kurmalarıdır. ( Bu  Bir Örnekti ).

Ve bu yüzden yine diyorum ki Sohbet etmek, iletişim kurmak daima insanlar üzerinde olumlu etki yaratmıştır. Sohbet’in hiçbir zaman olumsuz etkisi olmamıştır. Kaliteli bir Sohbetci olmanın yoluda bol bol kitap ve gazete okumaktır, ve kaliteli insanların oldugu ortamlarda yer almaktır. Bizde sizi düşünerek sizin için kurduğumuz bu Sohbet ortamıda böyle bir kaliteye sahiptir, ve ben bu konuda da çok iddalıyım sende buna şahit olmak istiyorsan yapman gereken bizim sohbet ortamına katılarak görmektir.

ChatFox.ORG ‘lu olmak ayrıcalıktır.

21 Ocak 2016 - 14:57

CaneR

1.776 Kişi Gördü

0 Yorum

Makale Hakkındaki Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız?

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, sohbet, anlık sohbetler yapabilirsiniz.

Site İçi Özel Arama

Anketler

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...