Sohbet Siteleri

İrc Sohbet Siteleri

ChatFox.ORG Mobil Sohbet – Web Sohbet – iRc Sohbet – Mirc Sohbet – Chat Siteleri – Sohbet Siteleri – Chat Odaları – Sohbet Odaları – Sohbet Chat Odaları – Sohbet Chat Siteleri – Sohbet Chat Adı Altında Hizmet Veren Bir iRc Sohbet Platformudur.

banner

Merhaba sevgili okuyucular günümüzde arkadaslik siteleri, Sosyal Paylaşım Siteleri, iRc Sohbet Sunucuları ve Sohbet Chat programları internet üzerinde ilk sırada yerini almaktadır. Bunlardan biride ChatFox.ORG adlı iRc Sohbet sunucumuzdur. Bu Tarz Sunucuların veya sitelerin olmalarının toplumumuzdaki nedenlerini ele almak gerekirse şöyle nitelendirebilirim. İnsanlar; yeni yeni simalarla tanışmak, farklı bir ortamlarda olmak, farklı kültürler tanımak ve farklı kesimlerle aynı ortamda yer almak için  bu tarz “İnternet Siteleri ni tercih ediyorlar. Ama şunuda belirtmekte fayda görüyorum ki, bir çoğu “Oyun Odalarını  bir çoğu da farklı ortam yeni sima gibi girme nedenlerini Karşı Cins için tercih etmektedir. Gözlemlediğim kadarıyla öncelikle sohbet programlarındaki durumları aktarayım sizlere. Mirc tarzı programımız sayesinde  çeşitli odalara dahil olup hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sunucumuz içerisinde yer alan odalar şu şekilde sıralanmaktadır; (#Oyun #Sohbet #Yardim #Kelime #Test #Radyo #CarkiFelek ) ve Kullanıcıların kendilerine açmış oldukları özel odalar  gibi sıralanmaktadır. Oyun odalarımızda soru botları soruları sıralamakta ve bu kısım, bilgin ve hızlı klavye kullanımın ile hava atma yeridir diyebilirim. J  ( Bazı kullanıcılar için ). ChatFox.ORG Sohbet Sunucumuzun genel sohbet odası #Sohbet  odasıdır.

ChatFox.ORG hizmetlerinden yararlanmak için, güzel bir ortama sahip olmak için bize katılın ve bizi takip etmeye devam edin.

06 Aralık 2015

CaneR

2.615

0 Yorum

Makale Hakkındaki Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşırmısınız?

* Sohbet sitemize giriş yapmak ücretsiz, Bedava anlık sohbet yapabilirsiniz.

Site İçi Özel Arama

Anketler

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...